Willa Relaks w Bukowinie Tatrzańskiej - noclegi
Willa Relaks usytuowana jest nieopodal „Klina” w górnej części Bukowiny Tatrzańskiej, skąd roztaczają się przepiękne widoki, nie tylko, na Tatry ale i na samą miejscowość. W zasięgu ręki znajduje się TERMA BUKOVINA, karczmy regionalne, stoiska z wyrobami regionalnymi, postój dorożek konnych i busów, delikatesy , a przede wszystkim kompleks wyciągów OLCZAŃSKI o zróżnicowanym stopniu trudności, jak również nasza Szkoła Narciarska Budzyńskich.

CO ROBIĆ ZIMĄ A CO LATEM?

ZIMA:

Jeżeli przyjedziesz do nas zimą i w miarę trzymasz się na nartach możesz skorzystać z dobrze przygotowanych stoków narciarskich oddalonych od naszej Willi dosłownie o 50 metrów (wystarczy przejść na drugą stronę drogi). Znajduje się tam 7 wyciągów orczykowych o długości do 400m i 1 kolej krzesełkowa. Wszystkie stoki są sztucznie naśnieżane i oświetlone. O to aby te „dwie deski” przysparzały Ci więcej radości i satysfakcji może postarać się Szkoła Narciarska Budzyńskich, która prowadzi szkolenia bez względu na stopień zaawansowania, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz tego dla tych całkiem „raczkujących” w tej dziedzinie, jak również tych najmniejszych posiada specjalny wyciąg narciarski „dla początkujących”.

Ponadto na życzenie klienta można wziąć udział w organizowanych przez nas kuligach z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

LATO:

Jeżeli zaś swój wyjazd zaplanujesz latem lub jesienią to z Willi Relaks spokojnie będziesz mógł wyruszyć na rowerowe przejażdżki, górskie wędrówki , wyprawy zwłaszcza w Tatry Wysokie, które niewątpliwie uzmysłowią Ci, że na pracy świat się nie kończy. Kiedy więc stwierdzisz, że życie zaczyna Ci się wymykać spod kontroli, że kolejny dźwięk budzika doprowadzi Cię do białej gorączki lub zwyczajnie będziesz miał wszystkiego dość, to spakuj rzeczy i przyjedź do Bukowiny Tatrzańskiej, a dokładniej do Willi Relaks u Budzyńskich, którzy zadbają o to abyś wyjechał wypoczęty, zregenerowany, po prostu zadowolony.

Na życzenie gości organizujemy wycieczki z przewodnikiem w Tatry, Pieniny i na Słowację a także spływ przełomem Dunajca.

Przez ostatnie lata w Bukowinie Tatrzańskiej rozgrywany jest jeden lub dwa etapy wyścigu Tur de Pologne. Tereny Bukowiny oraz sąsiednich wsi są znakomitym miejscem do trenowania kolarstwa nie tylko szosowego, ale i górskiego. Można więc zabrać ze sobą rower i śladami najlepszych pokonywać górskie odcinki. Dla amatorów jazdy terenowej czekają ciekawe trasy z karkołomnymi zjazdami i wymagającymi podjazdami.

Do dyspozycji Gości są:

  • bezprzewodowy internet
  • plac zabaw dla dzieci
  • grill
  • przechowalnia sprzętu
  • monitorowany parking